Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
základní část
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jan Pindej
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
57
Starty
Extraliga
19.02. [AA107]
Jičín - Karviná
28 : 28
0 branek
28.10. [AA071]
Karviná - Brno
38 : 30
0 branek
1.liga mužů
15.05. [AB078]
Karviná jun. - Litovel
34 : 25
1 branek
10.05. [AB118]
Karviná jun. - N.Veselí
25 : 22
2 branek
08.05. [AB131]
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
2 branek
01.05. [AB123]
Chodov - Karviná jun.
31 : 24
2 branek
10.04. [AB112]
Ostrava - Karviná jun.
24 : 22
3 branek
03.04. [AB105]
Karviná jun. - Košutka
35 : 26
5 branek
26.03. [AB101]
Dvůr Králové - Karviná jun.
21 : 17
2 branek
19.03. [AB092]
Karviná jun. - Jičín "B"
28 : 20
3 branek
16.03. [AB068]
Bystřice p.H. - Karviná jun.
35 : 35
1 branek
06.03. [AB090]
Šumperk - Karviná jun.
27 : 27
4 branek
27.02. [AB079]
Kostelec n.H. - Karviná jun.
28 : 32
7 branek
05.12. [AB057]
Karviná jun. - Chodov
27 : 31
2 branek
28.11. [AB052]
N.Veselí - Karviná jun.
28 : 29
1 branek
21.11. [AB046]
Karviná jun. - Ostrava
29 : 29
1 branek
07.11. [AB035]
Karviná jun. - Dvůr Králové
34 : 25
2 branek
24.10. [AB026]
Jičín "B" - Karviná jun.
26 : 23
2 branek
17.10. [AB024]
Karviná jun. - Šumperk
38 : 28
3 branek
10.10. [AB013]
Karviná jun. - Kostelec n.H.
43 : 27
3 branek
02.10. [AB012]
Litovel - Karviná jun.
22 : 23
3 branek
26.09. [AB002]
Karviná jun. - Bystřice p.H.
31 : 22
3 branek
Český pohár mužů
28.09. [AN065]
Litovel - Karviná jun.
27 : 22
3 branek
19.09. [AN047]
Polanka - Karviná jun.
28 : 37
2 branek
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Turnov - Ž. Brod
18 : 17
video
online
Ledeč n. S. "B" - D.Králové B
26 : 24
video
online
1.HC Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hr.Králové
10
7
0
3
271 : 213
14
2
1.HC Pardubice "B"
10
6
0
4
223 : 216
12
3
D.Králové B
10
6
0
4
250 : 228
12
4
Turnov
10
5
0
5
218 : 252
10
5
Ž. Brod
10
4
0
6
236 : 223
8
6
Ledeč n. S. "B"
10
2
0
8
201 : 267
4
Tabulka střelců
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
77
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
48
Marek Ouvín
TJ Turnov
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Říha
1.HC Pardubice "B"
13
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
8
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
20
Jan Holubka
TJ Turnov
20
Jan Möller
TJ Turnov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.