Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Rozpis soutěže
Turnaj - Pardubice
Turnaj - Havl. Brod
Turnaj - Žirovnice
Turnaj - V. Meziříčí
Krajské školní ligy
Radek Hovorka
Post
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
49
Starty
2.liga mužů SVČ
30.04. [AD121]
Louny - Kolín
36 : 30
2 branek
16.04. [AD115]
Kolín - Ml. Boleslav
27 : 26
0 branek
09.04. [AD109]
Náchod "B" - Kolín
21 : 24
1 branek
19.03. [AD091]
Kolín - Most
22 : 21
0 branek
06.03. [AD085]
1.HC Pardubice - Kolín
22 : 29
1 branek
26.02. [AD079]
Kolín - Jablonec
26 : 25
1 branek
20.02. [AD073]
Ústí n.L. - Kolín
29 : 19
1 branek
12.02. [AD067]
Kolín - Dukla jun.
21 : 23
0 branek
11.12. [AD061]
TJ Sokol Bělá - Kolín
30 : 27
3 branek
04.12. [AD055]
Kolín - Louny
23 : 28
1 branek
27.11. [AD049]
Ml. Boleslav - Kolín
25 : 26
0 branek
20.11. [AD043]
Kolín - Náchod "B"
31 : 14
3 branek
16.10. [AD019]
Kolín - 1.HC Pardubice
25 : 21
0 branek
25.09. [AD001]
Dukla jun. - Kolín
28 : 20
0 branek
Český pohár mužů
05.09. [AN013]
Kutná Hora - Ledeč n.S.
20 : 32
1 branek
Společná regionální liga
28.05. [CR053]
Zruč n.S. - Kutná Hora
30 : 30
2 branek
22.05. [CR052]
Slavia A - Kutná Hora
24 : 21
1 branek
15.05. [CR046]
Kutná Hora - Wendy Mělník
32 : 23
5 branek
08.05. [CR044]
Kutná Hora - L.Vršovice A
31 : 20
3 branek
01.05. [CR039]
Kutná Hora - Sokol Úvaly
25 : 18
3 branek
17.04. [CR034]
Kutná Hora - Libčice n. Vlt.
20 : 26
2 branek
10.04. [CR031]
Ml. Boleslav B - Kutná Hora
25 : 38
4 branek
05.11. [CR011]
Sokol Úvaly - Kutná Hora
25 : 32
3 branek
24.10. [CR026]
Wendy Mělník - Kutná Hora
30 : 39
5 branek
17.10. [CR024]
Kutná Hora - Slavia A
24 : 25
1 branek
10.10. [CR017]
Kutná Hora - Zruč n.S.
31 : 23
1 branek
03.10. [CR016]
L.Vršovice A - Kutná Hora
24 : 30
0 branek
19.09. [CR007]
Kutná Hora - Ml. Boleslav B
23 : 22
3 branek
11.09. [CR002]
Libčice n. Vlt. - Kutná Hora
24 : 28
2 branek
Další
Předchozí kola
Turnaj - V. Meziříčí - výsledky
video
online
Velké Meziříčí - H.Brod
5 : 18
video
online
Ledeč n. S. - Pardubice
7.11. 09:45
video
online
Žirovnice - Velké Meziříčí
17 : 9
video
online
H.Brod - Ledeč n. S.
22 : 6
video
online
Pardubice - Žirovnice
7.11. 11:40
video
online
Velké Meziříčí - Ledeč n. S.
17 : 3
video
online
H.Brod - Pardubice
13 : 10
video
online
Ledeč n. S. - Žirovnice
7.11. 13:40
video
online
Pardubice - Velké Meziříčí
7.11. 14:20
video
online
Žirovnice - H.Brod
4 : 13
Tabulka střelců
Nikola Šubová
Slavoj Žirovnice
80
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
79
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
72
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Šubová
Slavoj Žirovnice
10
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Simona Valentová
SHK D-P Pardubice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
6
Kateřina Reisnerová
Slavoj Žirovnice
4
Denisa Omelančuková
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.