Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
základní část
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tomáš Padevět
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1959
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
9.4. 15:00
AC113
Talent Plzeň B - Třeboň B
27 : 27
25.2. 19:30
AC080
Praha 4 - Třeboň B
30 : 30
4.12. 15:30
AC055
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
24 : 25
2.liga mužů SVČ
16.4. 16:00
AD116
Chomutov - TJ Sokol Bělá
26 : 22
20.2. 17:00
AD077
Most - Louny
15 : 32
11.12. 13:00
AD062
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
31 : 30
4.12. 13:00
AD055
Kolín - Louny
23 : 28
24.10. 17:00
AD026
Chomutov - Jablonec
25 : 19
9.10. 08:30
AD014
Most - Dukla jun.
25 : 37
2.liga mužů JM
7.5. 17:00
AE127
H.Brod - Zlín
30 : 29
1.liga starších dorostenců
9.4. 17:00
AG113
Talent Plzeň - Třeboň
37 : 15
27.3. 16:00
AG100
Talent Plzeň - Dukla
33 : 31
14.11. 16:30
AG039
Talent Plzeň - Karviná
25 : 29
26.9. 13:00
AG004
Jičín - Kopřivnice
32 : 27
2.liga starších dorostenců Č
27.3. 14:30
AH100
HC Plzeň - L.Vršovice
28 : 23
1.liga mladších dorostenců Č
30.4. 12:30
AJ123
S.Vršovice - Kobylisy
19 : 19
14.11. 18:30
AJ039
Talent Plzeň - Kobylisy
27 : 30
26.9. 15:00
AJ004
Jičín - S.Vršovice
36 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
30.4. 09:00
AL123
Vršovice B - Jablonec
24 : 33
2.liga žen Č
20.3. 17:00
AS092
Kobylisy B - S.Vršovice
26 : 26
19.2. 19:00
AS068
Most B - Kobylisy B
27 : 28
21.11. 15:00
AS056
Písek B - Ústí n.L.
30 : 31
9.10. 14:30
AS022
Most B - Pardubice
20 : 28
1.liga starších dorostenek
7.5. 15:00
AU126
H.Brod - Č.Budějovice
42 : 24
21.11. 13:00
AU056
Písek - Poruba
34 : 27
1.liga mladších dorostenek Č
30.4. 10:45
AW116
S.Vršovice - H.Brod
32 : 33
21.11. 11:00
AW056
Písek - HK Spartak Ústí n.L.
37 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Turnov - Ž. Brod
18 : 17
video
online
Ledeč n. S. "B" - D.Králové B
26 : 24
video
online
1.HC Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hr.Králové
10
7
0
3
271 : 213
14
2
1.HC Pardubice "B"
10
6
0
4
223 : 216
12
3
D.Králové B
10
6
0
4
250 : 228
12
4
Turnov
10
5
0
5
218 : 252
10
5
Ž. Brod
10
4
0
6
236 : 223
8
6
Ledeč n. S. "B"
10
2
0
8
201 : 267
4
Tabulka střelců
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
77
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
48
Marek Ouvín
TJ Turnov
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Říha
1.HC Pardubice "B"
13
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
8
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
20
Jan Holubka
TJ Turnov
20
Jan Möller
TJ Turnov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.