Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Rozpis soutěže
Turnaj - Pardubice
Turnaj - Havl. Brod
Turnaj - Žirovnice
Turnaj - V. Meziříčí
Krajské školní ligy
Jaroslav Dostál
Mateřský klub
Slavia Hradec Králové
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.3. 15:30
AC091
Ledeč n.S. - Třeboň B
30 : 29
6.3. 17:00
AC088
Bohemians - VŠ Plzeň
24 : 25
21.11. 17:30
AC045
Praha 4 - Strakonice
34 : 25
2.10. 15:30
AC007
Ledeč n.S. - Písek
28 : 31
2.liga mužů SVČ
1.5. 17:00
AD124
1.HC Pardubice - Most
36 : 10
9.4. 14:00
AD114
Ml. Boleslav - Chomutov
38 : 24
2.4. 10:00
AD108
Náchod "B" - S.Vršovice
17 : 22
19.3. 10:30
AD091
Kolín - Most
22 : 21
19.2. 17:00
AD074
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
24 : 28
4.12. 10:00
AD056
Dukla jun. - Náchod "B"
42 : 21
6.11. 17:00
AD035
Jablonec - Ml. Boleslav
24 : 20
2.10. 10:30
AD007
Kolín - Ústí n.L.
24 : 23
2.liga mužů JM
16.4. 17:00
AE115
H.Brod - Juliánov
29 : 24
16.10. 17:00
AE019
H.Brod - Sokolnice
24 : 20
1.liga starších dorostenců
4.12. 14:00
AG056
Dukla - Náchod
24 : 24
13.10. 20:00
AG015
Jičín - Zubří
38 : 24
2.liga starších dorostenců Č
9.4. 12:00
AH114
Ml.Boleslav - Rokycany
19 : 20
12.12. 12:00
AH063
Chrudim - Rokycany
15 : 34
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 10:00
AJ114
Ml. Boleslav - Jičín
22 : 34
2.4. 12:30
AJ108
Náchod - S.Vršovice
37 : 28
4.12. 12:00
AJ056
Dukla - Náchod
26 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
1.5. 14:45
AL124
Chrudim - Třeboň
23 : 20
19.3. 13:00
AL091
Ledeč n.S. - Třeboň
26 : 28
12.12. 14:30
AL063
Chrudim - Úvaly
22 : 22
6.11. 15:00
AL035
Jablonec - D.Králové
23 : 26
2.10. 13:00
AL007
Ledeč n.S. - Ústí n.L.
24 : 24
2.liga žen Č
30.10. 16:50
AS038
Pardubice - 1.HC Pardubice
41 : 23
1.liga starších dorostenek
16.4. 15:00
AU113
H.Brod - SVŠ Plzeň
28 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
30.10. 15:00
AW038
Pardubice - SVŠ Plzeň
20 : 18
23.10. 11:00
AW031
KF Ledeč n. S. - HC Plzeň
18 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj - V. Meziříčí - výsledky
video
online
Velké Meziříčí - H.Brod
5 : 18
video
online
Ledeč n. S. - Pardubice
7.11. 09:45
video
online
Žirovnice - Velké Meziříčí
17 : 9
video
online
H.Brod - Ledeč n. S.
22 : 6
video
online
Pardubice - Žirovnice
7.11. 11:40
video
online
Velké Meziříčí - Ledeč n. S.
17 : 3
video
online
H.Brod - Pardubice
13 : 10
video
online
Ledeč n. S. - Žirovnice
7.11. 13:40
video
online
Pardubice - Velké Meziříčí
7.11. 14:20
video
online
Žirovnice - H.Brod
4 : 13
Tabulka střelců
Nikola Šubová
Slavoj Žirovnice
80
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
79
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
72
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Šubová
Slavoj Žirovnice
10
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Simona Valentová
SHK D-P Pardubice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
6
Kateřina Reisnerová
Slavoj Žirovnice
4
Denisa Omelančuková
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.