Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
základní část
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tomáš Procházka
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
7.5. 17:00
AC130
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
29.4. 20:00
AC122
Sez. Ústí - Praha 4
27 : 22
27.3. 20:00
AC100
Talent Plzeň B - Praha 4
19 : 32
6.3. 17:00
AC086
Písek - Chodov B
29 : 21
19.2. 19:00
AC077
Třeboň B - VŠ Plzeň
23 : 21
13.2. 17:00
AC072
Písek - Talent Plzeň B
27 : 19
12.2. 18:00
AC071
Strakonice - Bohemians
27 : 24
12.12. 17:00
AC062
Písek - Bohemians
28 : 23
27.11. 18:00
AC052
Strakonice - Bolevec
26 : 22
13.11. 18:00
AC041
Strakonice - VŠ Plzeň
29 : 22
9.10. 19:00
AC014
Třeboň B - Praha 4
22 : 28
2.liga mužů SVČ
21.11. 10:00
AD045
Dukla jun. - 1.HC Pardubice
27 : 34
24.10. 12:30
AD027
Ml. Boleslav - Dukla jun.
18 : 27
1.liga starších dorostenců
14.5. 19:00
AG130
Třeboň - Kopřivnice
28 : 32
21.11. 14:00
AG045
Dukla - N.Veselí
32 : 21
9.10. 15:00
AG014
Třeboň - Dukla
24 : 28
1.liga mladších dorostenců Č
27.3. 18:00
AJ100
Talent Plzeň - Dukla
27 : 25
12.2. 14:30
AJ071
Strakonice - Ml. Boleslav
40 : 10
27.11. 16:15
AJ052
Strakonice - Kobylisy
26 : 23
21.11. 12:00
AJ045
Dukla - Strakonice
30 : 25
13.11. 14:30
AJ041
Strakonice - Louny
36 : 24
24.10. 14:30
AJ027
Ml. Boleslav - Dukla
17 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 15:00
AL130
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
9.10. 13:00
AL014
Třeboň - Zruč n.S.
29 : 48
2.liga žen Č
20.3. 15:00
AS093
Písek B - Pardubice
11 : 36
6.3. 15:00
AS080
Písek B - 1.HC Pardubice
27 : 26
13.11. 16:15
AS050
Strakonice - S.Vršovice
15 : 24
7.11. 15:00
AS045
Písek B - J.Hradec STD
24 : 18
12.9. 15:00
AS001
Písek B - Tachov STD
19 : 24
1.liga starších dorostenek
10.4. 13:00
AU106
Písek - Spartak Třebíč
40 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Turnov - Ž. Brod
18 : 17
video
online
Ledeč n. S. "B" - D.Králové B
26 : 24
video
online
1.HC Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hr.Králové
10
7
0
3
271 : 213
14
2
1.HC Pardubice "B"
10
6
0
4
223 : 216
12
3
D.Králové B
10
6
0
4
250 : 228
12
4
Turnov
10
5
0
5
218 : 252
10
5
Ž. Brod
10
4
0
6
236 : 223
8
6
Ledeč n. S. "B"
10
2
0
8
201 : 267
4
Tabulka střelců
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
77
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
48
Marek Ouvín
TJ Turnov
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Říha
1.HC Pardubice "B"
13
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
8
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
20
Jan Holubka
TJ Turnov
20
Jan Möller
TJ Turnov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.