Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
základní část
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen Č
12.2. 14:00
AS062
Astra STD - Pardubice
15 : 31
21.11. 15:00
AS055
Tachov STD - Most B
27 : 23
1.liga starších dorostenek
15.5. 15:00
AU128
Č.Budějovice - Spartak Třebíč
27 : 21
2.4. 14:30
AU097
HC Plzeň - Zlín
24 : 34
20.3. 11:00
AU094
Slavia - H.Brod
31 : 29
13.3. 15:00
AU088
Č.Budějovice - Slavia
18 : 37
27.2. 11:30
AU078
Kobylisy - Písek
19 : 31
20.2. 14:30
AU070
HC Plzeň - S.Vršovice
25 : 27
31.10. 15:15
AU042
HC Plzeň - Poruba
19 : 20
24.10. 11:00
AU033
Slavia - Spartak Třebíč
36 : 22
3.10. 16:00
AU016
Č.Budějovice - Poruba
17 : 26
11.9. 12:00
AU002
Slavia - Kobylisy
28 : 15
1.liga mladších dorostenek Č
2.4. 10:30
AW097
HC Plzeň - KF Ledeč n. S.
27 : 21
20.3. 17:00
AW094
Slavia - H.Brod
25 : 27
27.2. 13:00
AW078
Kobylisy - Písek
16 : 33
31.10. 17:00
AW042
HC Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.
33 : 15
24.10. 15:00
AW033
Slavia - Háje
24 : 23
11.9. 14:00
AW002
Slavia - Kobylisy
25 : 25
Český pohár žen
4.9. 17:00
AY001
HC Plzeň - Kobylisy
19 : 30
Žákovská liga starších žaček
6.3. 12:00
AZ071
Veselí n.M. - VŠ Plzeň
18 : 13
6.3. 11:20
AZ070
Slavia - Zlín "A"
10 : 11
6.3. 09:20
AZ067
Velké Meziříčí - Slavia
6 : 15
6.3. 08:40
AZ066
Bohunice A - Veselí n.M.
14 : 23
6.3. 08:00
AZ065
VŠ Plzeň - Zlín "A"
17 : 13
ZČ liga muži
1.5. 17:00
A62
Košutka B - Sokolov
33 : 23
17.10. 17:00
A33
Košutka B - Starý Plzenec "A"
21 : 21
19.9. 18:00
A13
Bolevec "B" - Rokycany "B"
25 : 26
4.9. 15:00
A02
Starý Plzenec "A" - Rokycany "B"
28 : 24
ZČ liga starší žáci
26.5. 17:45
D55
Talent B - Košutka
6 : 41
20.4. 17:45
D37
Košutka - Talent A
13 : 22
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Turnov - Ž. Brod
18 : 17
video
online
Ledeč n. S. "B" - D.Králové B
26 : 24
video
online
1.HC Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hr.Králové
10
7
0
3
271 : 213
14
2
1.HC Pardubice "B"
10
6
0
4
223 : 216
12
3
D.Králové B
10
6
0
4
250 : 228
12
4
Turnov
10
5
0
5
218 : 252
10
5
Ž. Brod
10
4
0
6
236 : 223
8
6
Ledeč n. S. "B"
10
2
0
8
201 : 267
4
Tabulka střelců
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
77
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
48
Marek Ouvín
TJ Turnov
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Říha
1.HC Pardubice "B"
13
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
8
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
20
Jan Holubka
TJ Turnov
20
Jan Möller
TJ Turnov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.