Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Rozpis soutěže
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
8.5. 17:00
AB129
Jičín "B" - N.Veselí
36 : 33
26.3. 17:00
AB101
Dvůr Králové - Karviná jun.
21 : 17
5.3. 17:00
AB087
Košutka - Náchod
35 : 22
12.12. 17:00
AB061
Košutka - Kostelec n.H.
36 : 33
14.11. 13:00
AB042
Chodov - Náchod
27 : 28
26.9. 17:00
AB004
Jičín "B" - Chodov
29 : 27
2 liga mužů JZČ
7.12. 19:15
AC039
Talent Plzeň B - Bolevec
30 : 22
20.11. 18:00
AC047
Třeboň B - Talent Plzeň B
27 : 26
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG129
Jičín - N.Veselí
32 : 22
20.11. 16:00
AG047
Třeboň - Talent Plzeň
26 : 24
1.liga mladších dorostenců Č
8.5. 13:00
AJ129
Jičín - Strakonice
36 : 28
3.10. 13:00
AJ007
Č.Budějovice - Lovosice
27 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
15.4. 17:30
AL113
TJ košutka - Třeboň
24 : 27
26.3. 15:00
AL101
D.Králové - Jablonec
21 : 31
12.12. 15:00
AL061
TJ košutka - Ledeč n.S.
30 : 28
Český pohár mužů
28.9. 10:30
AN052
Písek - Plzeň
17 : 27
2.9. 19:00
AN006
Starý Plzenec "A" - VŠ Plzeň
21 : 23
1.liga žen
15.5. 17:00
AR128
Č.Budějovice - Astra
26 : 26
2.4. 12:30
AR097
HC Plzeň - Zlín j.
25 : 20
20.3. 13:00
AR094
Slavia j. - H.Brod
33 : 28
13.3. 17:00
AR088
Č.Budějovice - Slavia j.
27 : 28
27.2. 15:30
AR078
Kobylisy - Liberec
32 : 21
20.2. 12:45
AR070
HC Plzeň - Otrokovice
27 : 22
12.2. 16:00
AR062
Astra - Č.Budějovice
21 : 15
31.10. 13:30
AR042
HC Plzeň - Poruba B
26 : 24
24.10. 13:00
AR033
Slavia j. - Astra
33 : 21
9.10. 15:00
AR023
Liberec - Otrokovice
26 : 35
3.10. 17:00
AR016
Č.Budějovice - Poruba B
28 : 22
12.9. 13:00
AR002
Slavia j. - Kobylisy
32 : 30
2.liga žen Č
17.4. 13:00
AS112
Astra STD - Kobylisy B
25 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 14. kolo - výsledky
video
online
KF Ledeč n. S. - H. Brod
10 : 19
video
online
Chrudim - Náchod
13 : 16
video
online
D.Králové - Jičín
6 : 22
video
online
Pardubice - KF Ledeč n. S.
20 : 12
video
online
Náchod - KF Ledeč n. S.
21 : 7
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
14
14
0
0
362 : 123
28
2
Pardubice
14
9
1
4
226 : 148
19
3
Hr. Králové
14
9
1
4
253 : 182
19
4
Náchod
14
9
0
5
250 : 218
18
5
D.Králové
14
6
0
8
211 : 218
12
6
KF Ledeč n. S.
14
4
0
10
157 : 218
8
7
H. Brod
14
2
0
12
172 : 285
4
8
Chrudim
14
2
0
12
137 : 376
4
Tabulka střelců
Petr Voňka
1.HK Dvůr Králové
90
Žaluda Jakub
HC TJ Náchod
89
Adam Kučera
Slavia Hradec Králové
72
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dan Hes
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
14
Petr Voňka
1.HK Dvůr Králové
11
Žaluda Jakub
HC TJ Náchod
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Žaluda
HC TJ Náchod
12
Michal Sotona
TJ Sokol Chrudim
10
Adam Kučera
Slavia Hradec Králové
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.