Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
základní část
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
4.6. 17:00
AA190
Brno - Třeboň
31 : 26
29.5. 10:30
AA159
Karviná - Lovosice
25 : 24
14.5. 19:00
AA183
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 26
7.5. 16:30
AA150
Dukla - Karviná
28 : 23
10.4. 10:30
AA136
Hranice - Dukla
23 : 27
9.4. 18:00
AA167
Kopřivnice - Třeboň
28 : 22
2.4. 16:00
AA134
Lovosice - Plzeň
22 : 20
6.3. 11:00
AA115
Přerov - Brno
32 : 28
5.3. 17:00
AA118
Hranice - Karviná
23 : 27
6.2. 10:00
AA096
Lovosice - Karviná
37 : 25
29.1. 19:30
AA089
Plzeň - Frýdek-Místek
39 : 27
11.12. 17:00
AA088
Brno - Jičín
24 : 24
4.12. 17:00
AA083
Lovosice - Dukla
31 : 28
7.11. 10:30
AA050
Dukla - Plzeň
24 : 23
9.10. 18:00
AA026
Plzeň - Hranice
24 : 26
3.10. 10:30
AA019
Přerov - Karviná
34 : 40
18.9. 10:20
AA011
Jičín - Třeboň
28 : 24
1.liga mužů
26.2. 17:30
AB082
Náchod - Dvůr Králové
23 : 18
2 liga mužů JZČ
14.11. 17:00
AC042
Chodov B - Sez. Ústí
17 : 24
2.liga mužů SVČ
26.3. 14:00
AD097
S.Vršovice - Kolín
22 : 25
2.liga mužů JM
7.11. 17:00
AE031
H.Brod - Hustopeče
27 : 27
1.liga starších dorostenců
26.2. 15:00
AG082
Náchod - Frýdek-Místek
20 : 20
2.liga starších dorostenců Č
19.9. 12:00
AH046
TJ Kutná Hora - Lovosice
29 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
26.3. 12:00
AJ097
S.Vršovice - Č.Budějovice
21 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
26.3. 10:00
AL097
Vršovice B - Ledeč n.S.
23 : 26
12.11. 18:00
AL004
Úvaly - Vršovice B
38 : 23
Český pohár mužů
29.9. 20:30
AN053
Praha 4 - Jičín "B"
37 : 23
W.H.I.L.
8.5. 10:30
AP300
Bánovce n.B. - Šaľa
25 : 26
20.3. 15:00
AP157
Slavia - Bratislava
35 : 23
19.2. 15:00
AP131
Písek - Bratislava
27 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Turnov - Ž. Brod
18 : 17
video
online
Ledeč n. S. "B" - D.Králové B
26 : 24
video
online
1.HC Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hr.Králové
10
7
0
3
271 : 213
14
2
1.HC Pardubice "B"
10
6
0
4
223 : 216
12
3
D.Králové B
10
6
0
4
250 : 228
12
4
Turnov
10
5
0
5
218 : 252
10
5
Ž. Brod
10
4
0
6
236 : 223
8
6
Ledeč n. S. "B"
10
2
0
8
201 : 267
4
Tabulka střelců
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
77
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
48
Marek Ouvín
TJ Turnov
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Říha
1.HC Pardubice "B"
13
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
8
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
20
Jan Holubka
TJ Turnov
20
Jan Möller
TJ Turnov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.