Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
základní část
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Martin Hart
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.10.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.12. 18:30
AC060
Talent Plzeň B - Bohemians
30 : 19
5.12. 16:00
AC059
Rokycany - Písek
16 : 35
3.10. 17:30
AC012
Praha 4 - Bolevec
39 : 15
2.liga mužů SVČ
7.5. 17:00
AD131
Jablonec - Náchod "B"
24 : 16
1.5. 15:00
AD125
Ústí n.L. - Chomutov
27 : 25
9.4. 13:00
AD112
Ústí n.L. - Jablonec
31 : 28
26.2. 17:00
AD081
Louny - Chomutov
34 : 22
20.2. 17:00
AD076
Chomutov - Náchod "B"
29 : 18
12.12. 17:00
AD063
1.HC Pardubice - Chomutov
33 : 20
11.12. 13:00
AD062
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
31 : 30
20.11. 17:00
AD044
Louny - S.Vršovice
30 : 13
6.11. 10:00
AD032
Náchod "B" - 1.HC Pardubice
26 : 21
16.10. 10:00
AD023
Dukla jun. - Chomutov
27 : 28
9.10. 13:00
AD015
Chomutov - Louny
22 : 25
1.liga starších dorostenců
6.11. 15:00
AG032
Náchod - N.Veselí
28 : 25
15.10. 18:00
AG023
Dukla - Jičín
32 : 36
2.liga starších dorostenců Č
17.4. 12:00
AH118
TJ Kutná Hora - Chrudim
27 : 19
5.3. 15:00
AH086
Lovosice - Chodov
34 : 30
26.2. 14:30
AH081
Louny - Rokycany
37 : 29
5.12. 14:00
AH059
Rokycany - Lovosice
20 : 27
20.11. 14:30
AH044
Louny - Chodov
29 : 27
1.liga mladších dorostenců Č
5.3. 13:00
AJ086
Lovosice - S.Vršovice
31 : 25
26.2. 12:00
AJ081
Louny - Jičín
26 : 32
20.11. 12:00
AJ044
Louny - S.Vršovice
32 : 27
6.11. 12:30
AJ032
Náchod - Strakonice
29 : 29
15.10. 16:00
AJ023
Dukla - Jičín
31 : 27
26.9. 10:30
AJ002
Kobylisy - Louny
22 : 25
2.liga mladších dorostenců Č
16.12. 16:30
AL062
Ústí n.L. - D.Králové
32 : 31
30.11. 16:30
AL051
Ústí n.L. - Třeboň
29 : 29
9.11. 16:30
AL040
Ústí n.L. - Zruč n.S.
33 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Turnov - Ž. Brod
18 : 17
video
online
Ledeč n. S. "B" - D.Králové B
26 : 24
video
online
1.HC Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hr.Králové
10
7
0
3
271 : 213
14
2
1.HC Pardubice "B"
10
6
0
4
223 : 216
12
3
D.Králové B
10
6
0
4
250 : 228
12
4
Turnov
10
5
0
5
218 : 252
10
5
Ž. Brod
10
4
0
6
236 : 223
8
6
Ledeč n. S. "B"
10
2
0
8
201 : 267
4
Tabulka střelců
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
77
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
48
Marek Ouvín
TJ Turnov
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Říha
1.HC Pardubice "B"
13
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
8
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
20
Jan Holubka
TJ Turnov
20
Jan Möller
TJ Turnov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.