Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Rozpis soutěže
Turnaj - Pardubice
Turnaj - Havl. Brod
Turnaj - Žirovnice
Turnaj - V. Meziříčí
Krajské školní ligy
Radovan Kábrt
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
6.11. 15:30
AC031
Ledeč n.S. - Chodov B
22 : 26
26.9. 17:00
AC005
Bohemians - Strakonice
28 : 24
2.liga mužů SVČ
2.4. 10:00
AD106
Dukla jun. - Ústí n.L.
28 : 25
6.3. 17:00
AD085
1.HC Pardubice - Kolín
22 : 29
19.2. 18:00
AD078
Jablonec - Dukla jun.
31 : 30
14.11. 17:00
AD041
1.HC Pardubice - Louny
24 : 33
6.11. 10:30
AD031
Kolín - S.Vršovice
29 : 20
24.10. 17:00
AD025
Most - Kolín
22 : 35
10.10. 17:00
AD013
Jablonec - Kolín
25 : 23
2.liga mužů JM
26.2. 17:00
AE079
H.Brod - SK Kuřim
29 : 25
2.10. 17:00
AE007
H.Brod - Telnice
31 : 21
1.liga starších dorostenců
2.4. 14:00
AG106
Dukla - Ostrava
26 : 20
2.3. 18:15
AG089
Jičín - Dukla
37 : 31
2.liga starších dorostenců Č
9.4. 12:00
AH111
Chrudim - L.Vršovice
21 : 28
26.3. 13:00
AH099
Lovosice - Louny
18 : 23
20.3. 13:30
AH092
TJ Kutná Hora - Rokycany
35 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
2.4. 12:00
AJ106
Dukla - Lovosice
34 : 32
26.3. 15:00
AJ099
Lovosice - Louny
43 : 30
2.3. 16:30
AJ089
Jičín - Dukla
20 : 21
2.liga mladších dorostenců Č
19.2. 16:00
AL078
Jablonec - Zruč n.S.
31 : 27
6.11. 13:00
AL031
Ledeč n.S. - Vršovice B
22 : 21
10.10. 15:00
AL013
Jablonec - Ledeč n.S.
27 : 23
Český pohár mužů
18.9. 15:00
AN030
Jablonec - Jičín "B"
32 : 35
Žákovská liga starších žáků
22.1. 16:30
AO090
HK KP Brno - Zlín
15 : 24
22.1. 14:50
AO088
Zubří A - HK KP Brno
28 : 17
22.1. 13:10
AO086
Jičín - Zubří A
17 : 29
22.1. 11:30
AO084
Zlín - Zubří A
21 : 36
22.1. 09:50
AO082
Zubří A - Telnice
28 : 22
2.liga žen Č
14.11. 13:20
AS049
Pardubice - Tachov STD
36 : 24
23.10. 19:00
AS033
Most B - Astra STD
25 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj - V. Meziříčí - výsledky
video
online
Velké Meziříčí - H.Brod
5 : 18
video
online
Ledeč n. S. - Pardubice
7.11. 09:45
video
online
Žirovnice - Velké Meziříčí
17 : 9
video
online
H.Brod - Ledeč n. S.
22 : 6
video
online
Pardubice - Žirovnice
7.11. 11:40
video
online
Velké Meziříčí - Ledeč n. S.
17 : 3
video
online
H.Brod - Pardubice
13 : 10
video
online
Ledeč n. S. - Žirovnice
7.11. 13:40
video
online
Pardubice - Velké Meziříčí
7.11. 14:20
video
online
Žirovnice - H.Brod
4 : 13
Tabulka střelců
Nikola Šubová
Slavoj Žirovnice
80
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
79
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
72
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Šubová
Slavoj Žirovnice
10
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Simona Valentová
SHK D-P Pardubice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
6
Kateřina Reisnerová
Slavoj Žirovnice
4
Denisa Omelančuková
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.