Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
základní část
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
1.5. 17:00
AC125
Písek - Rokycany
42 : 19
2.4. 19:00
AC104
Třeboň B - Bohemians
27 : 19
13.11. 17:00
AC040
Písek - Praha 4
24 : 31
7.11. 17:00
AC036
Třeboň B - Rokycany
29 : 23
19.9. 16:30
AC057
Bolevec - Chodov B
29 : 22
2.liga mužů SVČ
27.11. 18:00
AD049
Ml. Boleslav - Kolín
25 : 26
16.10. 16:00
AD020
S.Vršovice - Ústí n.L.
24 : 27
2.10. 10:00
AD012
Dukla jun. - Jablonec
26 : 16
1.liga starších dorostenců
3.3. 17:00
AG077
Třeboň - Zubří
28 : 38
7.11. 15:00
AG036
Třeboň - Jičín
22 : 37
2.10. 14:00
AG012
Dukla - Karviná
29 : 37
2.liga starších dorostenců Č
27.11. 16:00
AH049
Ml.Boleslav - Liberec
31 : 31
1.liga mladších dorostenců Č
27.11. 14:00
AJ049
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
18 : 42
23.10. 16:15
AJ030
Strakonice - S.Vršovice
22 : 20
2.10. 12:00
AJ012
Dukla - Kobylisy
33 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
2.4. 13:00
AL104
Třeboň - D.Králové
28 : 22
26.11. 18:30
AL047
Třeboň - TJ košutka
27 : 29
7.11. 13:00
AL036
Třeboň - Úvaly
24 : 28
2.liga žen Č
15.5. 15:00
AS132
Písek B - Most B
17 : 27
8.5. 11:00
AS123
Milevsko - Kobylisy B
30 : 36
1.5. 15:00
AS119
Písek B - Milevsko
20 : 30
16.4. 15:00
AS111
J.Hradec STD - Písek B
21 : 19
2.4. 16:15
AS100
Strakonice - Písek B
31 : 27
12.3. 12:00
AS089
S.Vršovice - Písek B
42 : 12
10.10. 11:00
AS020
Milevsko - Astra STD
22 : 28
19.9. 15:00
AS012
Písek B - Kobylisy B
23 : 30
19.9. 11:00
AS009
Milevsko - Pardubice
10 : 22
1.liga starších dorostenek
15.5. 13:00
AU132
Písek - Slavia
23 : 22
12.3. 14:00
AU089
S.Vršovice - Písek
25 : 26
13.11. 13:00
AU045
Písek - Olomouc
31 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Turnov - Ž. Brod
18 : 17
video
online
Ledeč n. S. "B" - D.Králové B
26 : 24
video
online
1.HC Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hr.Králové
10
7
0
3
271 : 213
14
2
1.HC Pardubice "B"
10
6
0
4
223 : 216
12
3
D.Králové B
10
6
0
4
250 : 228
12
4
Turnov
10
5
0
5
218 : 252
10
5
Ž. Brod
10
4
0
6
236 : 223
8
6
Ledeč n. S. "B"
10
2
0
8
201 : 267
4
Tabulka střelců
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
77
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
48
Marek Ouvín
TJ Turnov
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Říha
1.HC Pardubice "B"
13
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
8
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
20
Jan Holubka
TJ Turnov
20
Jan Möller
TJ Turnov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.