Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Rozpis soutěže
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Zdeněk Vaněček
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
6.11. 15:30
AC031
Ledeč n.S. - Chodov B
22 : 26
26.9. 17:00
AC005
Bohemians - Strakonice
28 : 24
2.liga mužů SVČ
30.4. 17:00
AD121
Louny - Kolín
36 : 30
2.4. 10:00
AD106
Dukla jun. - Ústí n.L.
28 : 25
6.3. 17:00
AD085
1.HC Pardubice - Kolín
22 : 29
19.2. 18:00
AD078
Jablonec - Dukla jun.
31 : 30
27.11. 10:00
AD051
Ústí n.L. - Most
38 : 30
14.11. 17:00
AD041
1.HC Pardubice - Louny
24 : 33
6.11. 10:30
AD031
Kolín - S.Vršovice
29 : 20
24.10. 17:00
AD025
Most - Kolín
22 : 35
10.10. 17:00
AD013
Jablonec - Kolín
25 : 23
2.liga mužů JM
26.2. 17:00
AE079
H.Brod - SK Kuřim
29 : 25
2.10. 17:00
AE007
H.Brod - Telnice
31 : 21
1.liga starších dorostenců
2.4. 14:00
AG106
Dukla - Ostrava
26 : 20
2.3. 18:15
AG089
Jičín - Dukla
37 : 31
2.liga starších dorostenců Č
30.4. 14:30
AH121
Louny - Liberec
24 : 21
9.4. 12:00
AH111
Chrudim - L.Vršovice
21 : 28
26.3. 13:00
AH099
Lovosice - Louny
18 : 23
20.3. 13:30
AH092
TJ Kutná Hora - Rokycany
35 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
30.4. 12:00
AJ121
Louny - Č.Budějovice
31 : 32
2.4. 12:00
AJ106
Dukla - Lovosice
34 : 32
26.3. 15:00
AJ099
Lovosice - Louny
43 : 30
2.3. 16:30
AJ089
Jičín - Dukla
20 : 21
2.liga mladších dorostenců Č
19.2. 16:00
AL078
Jablonec - Zruč n.S.
31 : 27
6.11. 13:00
AL031
Ledeč n.S. - Vršovice B
22 : 21
10.10. 15:00
AL013
Jablonec - Ledeč n.S.
27 : 23
Český pohár mužů
18.9. 15:00
AN030
Jablonec - Jičín "B"
32 : 35
Žákovská liga starších žáků
22.1. 16:30
AO090
HK KP Brno - Zlín
15 : 24
22.1. 14:50
AO088
Zubří A - HK KP Brno
28 : 17
22.1. 13:10
AO086
Jičín - Zubří A
17 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 14. kolo - výsledky
video
online
KF Ledeč n. S. - H. Brod
10 : 19
video
online
Chrudim - Náchod
13 : 16
video
online
D.Králové - Jičín
6 : 22
video
online
Pardubice - KF Ledeč n. S.
20 : 12
video
online
Náchod - KF Ledeč n. S.
21 : 7
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
14
14
0
0
362 : 123
28
2
Pardubice
14
9
1
4
226 : 148
19
3
Hr. Králové
14
9
1
4
253 : 182
19
4
Náchod
14
9
0
5
250 : 218
18
5
D.Králové
14
6
0
8
211 : 218
12
6
KF Ledeč n. S.
14
4
0
10
157 : 218
8
7
H. Brod
14
2
0
12
172 : 285
4
8
Chrudim
14
2
0
12
137 : 376
4
Tabulka střelců
Petr Voňka
1.HK Dvůr Králové
90
Žaluda Jakub
HC TJ Náchod
89
Adam Kučera
Slavia Hradec Králové
72
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dan Hes
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
14
Petr Voňka
1.HK Dvůr Králové
11
Žaluda Jakub
HC TJ Náchod
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Žaluda
HC TJ Náchod
12
Michal Sotona
TJ Sokol Chrudim
10
Adam Kučera
Slavia Hradec Králové
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.