Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Rozpis soutěže
Turnaj - Pardubice
Turnaj - Havl. Brod
Turnaj - Žirovnice
Turnaj - V. Meziříčí
Krajské školní ligy
Tomáš Kozler
Mateřský klub
HK Rokycany o.s.
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
8.5. 17:00
AB129
Jičín "B" - N.Veselí
36 : 33
9.4. 17:00
AB113
Košutka - Šumperk
28 : 32
26.3. 17:00
AB101
Dvůr Králové - Karviná jun.
21 : 17
5.3. 17:00
AB087
Košutka - Náchod
35 : 22
14.11. 13:00
AB042
Chodov - Náchod
27 : 28
26.9. 17:00
AB004
Jičín "B" - Chodov
29 : 27
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG129
Jičín - N.Veselí
32 : 22
1.liga mladších dorostenců Č
8.5. 13:00
AJ129
Jičín - Strakonice
36 : 28
3.10. 13:00
AJ007
Č.Budějovice - Lovosice
27 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
15.4. 17:30
AL113
TJ košutka - Třeboň
24 : 27
26.3. 15:00
AL101
D.Králové - Jablonec
21 : 31
Český pohár mužů
28.9. 10:30
AN052
Písek - Plzeň
17 : 27
1.liga žen
15.5. 17:00
AR128
Č.Budějovice - Astra
26 : 26
30.4. 15:00
AR117
SVŠ Plzeň A - Astra
27 : 24
2.4. 12:30
AR097
HC Plzeň - Zlín j.
25 : 20
20.3. 13:00
AR094
Slavia j. - H.Brod
33 : 28
13.3. 17:00
AR088
Č.Budějovice - Slavia j.
27 : 28
12.3. 15:00
AR090
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
22 : 20
27.2. 15:30
AR078
Kobylisy - Liberec
32 : 21
31.10. 13:30
AR042
HC Plzeň - Poruba B
26 : 24
24.10. 13:00
AR033
Slavia j. - Astra
33 : 21
23.10. 15:00
AR036
SVŠ Plzeň A - Otrokovice
22 : 19
10.10. 11:30
AR020
HC Plzeň - Astra
18 : 23
9.10. 15:00
AR023
Liberec - Otrokovice
26 : 35
3.10. 17:00
AR016
Č.Budějovice - Poruba B
28 : 22
12.9. 13:00
AR002
Slavia j. - Kobylisy
32 : 30
1.liga starších dorostenek
15.5. 15:00
AU128
Č.Budějovice - Spartak Třebíč
27 : 21
30.4. 13:00
AU117
SVŠ Plzeň - Spartak Třebíč
28 : 27
2.4. 14:30
AU097
HC Plzeň - Zlín
24 : 34
20.3. 11:00
AU094
Slavia - H.Brod
31 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj - V. Meziříčí - výsledky
video
online
Velké Meziříčí - H.Brod
5 : 18
video
online
Ledeč n. S. - Pardubice
7.11. 09:45
video
online
Žirovnice - Velké Meziříčí
17 : 9
video
online
H.Brod - Ledeč n. S.
22 : 6
video
online
Pardubice - Žirovnice
7.11. 11:40
video
online
Velké Meziříčí - Ledeč n. S.
17 : 3
video
online
H.Brod - Pardubice
13 : 10
video
online
Ledeč n. S. - Žirovnice
7.11. 13:40
video
online
Pardubice - Velké Meziříčí
7.11. 14:20
video
online
Žirovnice - H.Brod
4 : 13
Tabulka střelců
Nikola Šubová
Slavoj Žirovnice
80
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
79
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
72
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Šubová
Slavoj Žirovnice
10
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Simona Valentová
SHK D-P Pardubice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
6
Kateřina Reisnerová
Slavoj Žirovnice
4
Denisa Omelančuková
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.