Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
základní část
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Vladan Táborský
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.6.2014
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
7.5. 14:30
AF131
Olomouc - Holešov
30 : 25
30.4. 17:00
AF123
Olomouc - V. Bystřice
22 : 21
16.4. 13:00
AF118
Olomouc - Polanka
28 : 26
9.4. 17:30
AF112
Vsetín - Olomouc
27 : 28
2.4. 14:00
AF105
Olomouc - Paskov
36 : 26
27.3. 17:00
AF101
L.Zubří - Olomouc
22 : 28
20.3. 17:00
AF092
Olomouc - Napajedla
39 : 30
5.3. 18:00
AF090
Havířov - Olomouc
32 : 37
27.2. 10:30
AF079
Přerov "B" - Olomouc
32 : 32
19.2. 18:00
AF078
Olomouc - Trnávka
28 : 22
13.2. 17:00
AF068
Zubří jun. - Olomouc
33 : 27
12.12. 10:30
AF065
Holešov - Olomouc
25 : 20
5.12. 10:30
AF057
V. Bystřice - Olomouc
21 : 20
28.11. 17:00
AF052
Polanka - Olomouc
32 : 34
20.11. 15:00
AF046
Olomouc - Vsetín
29 : 28
13.11. 18:00
AF039
Paskov - Olomouc
24 : 29
7.11. 17:00
AF035
Olomouc - L.Zubří
34 : 19
23.10. 18:00
AF026
Napajedla - Olomouc
31 : 28
16.10. 15:15
AF024
Olomouc - Havířov
31 : 33
9.10. 18:00
AF013
Olomouc - Přerov "B"
30 : 19
2.10. 18:00
AF012
Trnávka - Olomouc
25 : 33
25.9. 18:00
AF002
Olomouc - Zubří jun.
30 : 37
2.liga starších dorostenců M
7.5. 12:30
AI131
Olomouc - Hranice
21 : 34
16.4. 15:00
AI118
Olomouc - Polanka
26 : 37
16.10. 11:45
AI024
Olomouc - Prostějov
30 : 31
2.liga mladších dorostenců M
25.9. 16:00
AM002
STM Olomouc - Bystřice p.H.
20 : 26
Český pohár mužů
28.9. 16:00
AN060
Olomouc - Karviná
24 : 41
Další
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Turnov - Ž. Brod
18 : 17
video
online
Ledeč n. S. "B" - D.Králové B
26 : 24
video
online
1.HC Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hr.Králové
10
7
0
3
271 : 213
14
2
1.HC Pardubice "B"
10
6
0
4
223 : 216
12
3
D.Králové B
10
6
0
4
250 : 228
12
4
Turnov
10
5
0
5
218 : 252
10
5
Ž. Brod
10
4
0
6
236 : 223
8
6
Ledeč n. S. "B"
10
2
0
8
201 : 267
4
Tabulka střelců
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
77
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
48
Marek Ouvín
TJ Turnov
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Říha
1.HC Pardubice "B"
13
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
8
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
20
Jan Holubka
TJ Turnov
20
Jan Möller
TJ Turnov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.