Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Rozpis soutěže
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Bruno Kelava
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1970
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.3.2014
Koučovaná utkání
2.liga mužů SVČ
7.5. 15:00
AD128
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
20 : 24
16.4. 10:30
AD115
Kolín - Ml. Boleslav
27 : 26
9.4. 14:00
AD114
Ml. Boleslav - Chomutov
38 : 24
26.3. 18:00
AD101
Ml. Boleslav - Jablonec
25 : 22
19.3. 10:00
AD093
Dukla jun. - Ml. Boleslav
28 : 28
5.3. 18:00
AD088
Ml. Boleslav - Louny
23 : 36
26.2. 10:00
AD082
Náchod "B" - Ml. Boleslav
31 : 28
19.2. 12:00
AD075
Ml. Boleslav - S.Vršovice
33 : 32
13.2. 17:00
AD071
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
25 : 21
11.12. 13:00
AD062
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
31 : 30
4.12. 18:00
AD060
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
22 : 22
27.11. 18:00
AD049
Ml. Boleslav - Kolín
25 : 26
21.11. 18:00
AD048
Chomutov - Ml. Boleslav
35 : 21
14.11. 16:30
AD038
Ml. Boleslav - Most
30 : 21
6.11. 17:00
AD035
Jablonec - Ml. Boleslav
24 : 20
24.10. 12:30
AD027
Ml. Boleslav - Dukla jun.
18 : 27
16.10. 17:00
AD022
Louny - Ml. Boleslav
40 : 23
3.10. 17:00
AD009
S.Vršovice - Ml. Boleslav
23 : 21
2.liga starších dorostenců Č
7.5. 13:00
AH128
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
17.4. 17:00
AH115
Liberec - Ml.Boleslav
31 : 19
9.4. 12:00
AH114
Ml.Boleslav - Rokycany
19 : 20
26.3. 16:00
AH101
Ml.Boleslav - TJ Kutná Hora
32 : 23
20.3. 15:00
AH093
L.Vršovice - Ml.Boleslav
27 : 23
5.3. 16:00
AH088
Ml.Boleslav - Louny
24 : 26
19.2. 16:00
AH075
Ml.Boleslav - Chodov
19 : 26
4.12. 16:00
AH060
Ml.Boleslav - HC Plzeň
28 : 21
27.11. 16:00
AH049
Ml.Boleslav - Liberec
31 : 31
21.11. 14:00
AH048
Rokycany - Ml.Boleslav
25 : 19
7.11. 13:30
AH035
TJ Kutná Hora - Ml.Boleslav
18 : 31
23.10. 14:00
AH027
Ml.Boleslav - L.Vršovice
28 : 22
Další
Předchozí kola
jarní část - 14. kolo - výsledky
video
online
KF Ledeč n. S. - H. Brod
10 : 19
video
online
Chrudim - Náchod
13 : 16
video
online
D.Králové - Jičín
6 : 22
video
online
Pardubice - KF Ledeč n. S.
20 : 12
video
online
Náchod - KF Ledeč n. S.
21 : 7
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
14
14
0
0
362 : 123
28
2
Pardubice
14
9
1
4
226 : 148
19
3
Hr. Králové
14
9
1
4
253 : 182
19
4
Náchod
14
9
0
5
250 : 218
18
5
D.Králové
14
6
0
8
211 : 218
12
6
KF Ledeč n. S.
14
4
0
10
157 : 218
8
7
H. Brod
14
2
0
12
172 : 285
4
8
Chrudim
14
2
0
12
137 : 376
4
Tabulka střelců
Petr Voňka
1.HK Dvůr Králové
90
Žaluda Jakub
HC TJ Náchod
89
Adam Kučera
Slavia Hradec Králové
72
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dan Hes
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
14
Petr Voňka
1.HK Dvůr Králové
11
Žaluda Jakub
HC TJ Náchod
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Žaluda
HC TJ Náchod
12
Michal Sotona
TJ Sokol Chrudim
10
Adam Kučera
Slavia Hradec Králové
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.