Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Rozpis soutěže
Turnaj - Pardubice
Turnaj - Havl. Brod
Turnaj - Žirovnice
Turnaj - V. Meziříčí
Krajské školní ligy
Jan Drápela
Mateřský klub
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.2.2013
Koučovaná utkání
2 liga mužů JZČ
2.4. 15:30
AC103
Ledeč n.S. - Rokycany
29 : 31
4.12. 15:30
AC055
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
24 : 25
20.11. 15:30
AC043
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
15 : 29
14.11. 16:00
AC037
Rokycany - Ledeč n.S.
19 : 16
6.11. 15:30
AC031
Ledeč n.S. - Chodov B
22 : 26
24.10. 16:30
AC025
Třeboň B - Ledeč n.S.
40 : 24
16.10. 15:30
AC019
Ledeč n.S. - Strakonice
18 : 33
2.10. 15:30
AC007
Ledeč n.S. - Písek
28 : 31
26.9. 17:00
AC001
Praha 4 - Ledeč n.S.
36 : 21
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 13:00
AL127
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
16.4. 13:00
AL115
Ledeč n.S. - D.Králové
21 : 38
2.4. 13:00
AL103
Ledeč n.S. - Úvaly
18 : 33
26.3. 10:00
AL097
Vršovice B - Ledeč n.S.
23 : 26
19.3. 13:00
AL091
Ledeč n.S. - Třeboň
26 : 28
10.3. 16:30
AL073
Ústí n.L. - Ledeč n.S.
31 : 24
6.3. 10:00
AL085
Chrudim - Ledeč n.S.
15 : 15
26.2. 15:30
AL079
Ledeč n.S. - Jablonec
20 : 26
18.2. 19:00
AL067
Ledeč n.S. - Zruč n.S.
25 : 39
12.12. 15:00
AL061
TJ košutka - Ledeč n.S.
30 : 28
24.11. 17:30
AL049
D.Králové - Ledeč n.S.
36 : 28
6.11. 13:00
AL031
Ledeč n.S. - Vršovice B
22 : 21
20.10. 18:00
AL025
Třeboň - Ledeč n.S.
31 : 26
16.10. 13:00
AL019
Ledeč n.S. - Chrudim
18 : 20
10.10. 15:00
AL013
Jablonec - Ledeč n.S.
27 : 23
6.10. 17:30
AL037
Úvaly - Ledeč n.S.
30 : 13
2.10. 13:00
AL007
Ledeč n.S. - Ústí n.L.
24 : 24
26.9. 10:10
AL001
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
30 : 18
Český pohár mužů
28.9. 15:30
AN064
Ledeč n.S. - Třeboň
16 : 30
18.9. 15:30
AN038
Ledeč n.S. - N.Veselí
19 : 15
5.9. 10:30
AN013
Kutná Hora - Ledeč n.S.
20 : 32
Další
Předchozí kola
Turnaj - Pardubice - výsledky
video
online
Pardubice - H.Brod
7 : 15
video
online
Velké Meziříčí - Ledeč n. S.
13 : 7
video
online
Žirovnice - H.Brod
5 : 15
video
online
Pardubice - Velké Meziříčí
19 : 15
video
online
Ledeč n. S. - Žirovnice
18.9. 12:00
video
online
H.Brod - Velké Meziříčí
17 : 12
video
online
Žirovnice - Pardubice
17 : 10
video
online
H.Brod - Ledeč n. S.
21 : 5
video
online
Velké Meziříčí - Žirovnice
11 : 12
video
online
Pardubice - Ledeč n. S.
13 : 10
Tabulka střelců
Nikola Šubová
Slavoj Žirovnice
80
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
79
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
72
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nikola Šubová
Slavoj Žirovnice
10
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Simona Valentová
SHK D-P Pardubice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
6
Kateřina Reisnerová
Slavoj Žirovnice
4
Denisa Omelančuková
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.