Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
základní část
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Marta Sovová
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
14.9.2013
Koučovaná utkání
1.liga mladších dorostenek Č
17.4. 15:00
AW114
Pardubice - S.Vršovice
27 : 24
9.4. 11:00
AW103
KF Ledeč n. S. - S.Vršovice
32 : 16
Žákovská liga starších žaček
22.1. 16:50
AZ020
Zlín "A" - S.Vršovice
27 : 8
22.1. 14:20
AZ017
S.Vršovice - Hlučín
11 : 14
22.1. 11:50
AZ014
S.Vršovice - Velké Meziříčí
19 : 26
22.1. 09:00
AZ011
Slavia - S.Vršovice
17 : 3
Přebor Prahy starších žákyň
16.6. 19:00
BD044
S.Vršovice - Slavia
11 : 26
13.6. 18:30
BD059
Slavia - S.Vršovice
28 : 9
8.6. 18:00
BD056
S.Vršovice - Háje
28 : 26
2.6. 18:00
BD041
Háje - S.Vršovice
20 : 20
31.5. 18:00
BD054
Kobylisy II - S.Vršovice
28 : 15
19.5. 19:00
BD048
S.Vršovice - Astra
23 : 23
28.4. 19:00
BD039
S.Vršovice - Kobylisy II
16 : 29
12.4. 17:00
BD033
Astra - S.Vršovice
13 : 12
12.11. 16:30
BD029
Slavia - S.Vršovice
34 : 11
14.10. 19:00
BD026
S.Vršovice - Háje
15 : 13
8.10. 16:00
BD024
Kobylisy II - S.Vršovice
30 : 18
7.10. 19:00
BD018
S.Vršovice - Astra
17 : 11
30.9. 19:00
BD014
S.Vršovice - Slavia
13 : 19
20.9. 17:00
BD011
Háje - S.Vršovice
13 : 16
16.9. 19:00
BD009
S.Vršovice - Kobylisy II
9 : 21
7.9. 17:30
BD003
Astra - S.Vršovice
18 : 19
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Turnov - Ž. Brod
18 : 17
video
online
Ledeč n. S. "B" - D.Králové B
26 : 24
video
online
1.HC Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hr.Králové
10
7
0
3
271 : 213
14
2
1.HC Pardubice "B"
10
6
0
4
223 : 216
12
3
D.Králové B
10
6
0
4
250 : 228
12
4
Turnov
10
5
0
5
218 : 252
10
5
Ž. Brod
10
4
0
6
236 : 223
8
6
Ledeč n. S. "B"
10
2
0
8
201 : 267
4
Tabulka střelců
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
77
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
48
Marek Ouvín
TJ Turnov
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Říha
1.HC Pardubice "B"
13
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
8
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
20
Jan Holubka
TJ Turnov
20
Jan Möller
TJ Turnov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.