Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Rozpis soutěže
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Vincenc Záviška
Mateřský klub
TJ Sokol Velké Meziříčí
Rok narození
1965
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.8.2014
Koučovaná utkání
1.liga mladších dorostenek M
15.5. 11:00
AX126
Karviná - V. Meziříčí
16 : 40
9.4. 15:00
AX104
Bohunice - V. Meziříčí
26 : 23
27.3. 11:00
AX075
V. Meziříčí - Zábřeh
22 : 25
20.3. 13:00
AX093
Kunovice - V. Meziříčí
16 : 33
2.3. 16:45
AX082
Poruba - V. Meziříčí
41 : 21
20.2. 16:30
AX071
Olomouc - V. Meziříčí
45 : 22
12.2. 09:30
AX062
Vlčnov - V. Meziříčí
21 : 24
13.11. 11:00
AX049
V. Meziříčí - Zlín
24 : 37
7.11. 13:00
AX048
Otrokovice - V. Meziříčí
31 : 23
23.10. 11:15
AX035
Veselí n.M. - V. Meziříčí
20 : 21
18.9. 15:00
AX009
Zábřeh - V. Meziříčí
32 : 24
Žákovská liga starších žaček
26.3. 15:00
AZ103
Písek B - Velké Meziříčí
18 : 18
26.3. 12:45
AZ100
Velké Meziříčí - Zlín "A"
18 : 25
26.3. 10:30
AZ097
VŠ Plzeň - Velké Meziříčí
16 : 4
26.3. 09:00
AZ095
Velké Meziříčí - H. Brod
13 : 22
6.3. 17:20
AZ079
Velké Meziříčí - Zlín "A"
18 : 21
6.3. 15:20
AZ076
VŠ Plzeň - Velké Meziříčí
19 : 14
6.3. 12:40
AZ072
Bohunice A - Velké Meziříčí
17 : 18
6.3. 10:40
AZ069
Veselí n.M. - Velké Meziříčí
20 : 15
6.3. 09:20
AZ067
Velké Meziříčí - Slavia
6 : 15
13.2. 15:30
AZ058
Velké Meziříčí - Otrokovice
23 : 21
13.2. 12:00
AZ055
VŠ Plzeň - Velké Meziříčí
15 : 15
13.2. 09:30
AZ053
Velké Meziříčí - H. Brod
21 : 28
22.1. 15:10
AZ018
Velké Meziříčí - Zlín "A"
20 : 21
22.1. 13:30
AZ016
Slavia - Velké Meziříčí
22 : 8
22.1. 11:50
AZ014
S.Vršovice - Velké Meziříčí
19 : 26
22.1. 10:00
AZ012
Velké Meziříčí - Hlučín
14 : 17
Oblastní přebor - starší žákyně
31.10. 15:45
IF020
Velké Meziříčí B - Velké Meziříčí
12 : 16
31.10. 14:15
IF018
Velké Meziříčí - H. Brod
20 : 26
31.10. 13:30
IF017
Žirovnice - Velké Meziříčí B
4 : 16
Další
Předchozí kola
jarní část - 10. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Turnov
47 : 8
video
online
Chrudim - Náchod
28 : 16
video
online
Turnov - Pardubice
12 : 43
video
online
D.Králové - Jičín
16 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
10
10
0
0
314 : 140
20
2
D.Králové
10
7
0
3
322 : 131
14
3
Pardubice
10
6
0
4
253 : 201
12
4
Chrudim
10
5
0
5
201 : 164
10
5
Náchod
10
2
0
8
190 : 277
4
6
Turnov
10
0
0
10
66 : 433
0
Tabulka střelců
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
86
David Tomášek
HBC Jičín
78
Ondra Mikule
HBC Jičín
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
16
Pavel Herink
1.HC Pardubice
9
David Tomášek
HBC Jičín
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Budiš
TJ Sokol Chrudim
24
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
16
Roman Dražkovič
TJ Turnov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.