Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
základní část
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Petr Šulc
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1959
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.1.2013
Koučovaná utkání
1.liga mužů
8.5. 13:00
AB131
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
30.4. 17:30
AB122
Náchod - Litovel
22 : 20
17.4. 18:30
AB120
Bystřice p.H. - Náchod
27 : 27
9.4. 17:30
AB109
Náchod - Kostelec n.H.
24 : 21
2.4. 17:30
AB108
Náchod - Chodov
30 : 29
26.3. 18:00
AB098
N.Veselí - Náchod
28 : 27
19.3. 17:30
AB095
Náchod - Ostrava
27 : 22
5.3. 17:00
AB087
Košutka - Náchod
35 : 22
26.2. 17:30
AB082
Náchod - Dvůr Králové
23 : 18
20.2. 17:00
AB076
Jičín "B" - Náchod
33 : 23
12.2. 17:30
AB069
Náchod - Šumperk
25 : 24
11.12. 17:30
AB065
Náchod - Karviná jun.
30 : 17
4.12. 17:00
AB056
Litovel - Náchod
28 : 18
27.11. 17:30
AB054
Náchod - Bystřice p.H.
28 : 26
21.11. 10:30
AB043
Kostelec n.H. - Náchod
31 : 29
14.11. 13:00
AB042
Chodov - Náchod
27 : 28
6.11. 17:30
AB032
Náchod - N.Veselí
30 : 31
24.10. 17:00
AB029
Ostrava - Náchod
22 : 23
16.10. 17:30
AB021
Náchod - Košutka
27 : 22
9.10. 17:00
AB016
Dvůr Králové - Náchod
31 : 22
2.10. 17:30
AB010
Náchod - Jičín "B"
31 : 22
26.9. 10:30
AB003
Šumperk - Náchod
35 : 29
1.liga starších dorostenců
8.5. 15:00
AG131
Karviná - Náchod
37 : 18
30.4. 15:00
AG122
Náchod - Dukla
26 : 30
17.4. 15:00
AG120
Zubří - Náchod
46 : 24
9.4. 15:00
AG109
Náchod - Bohunice
26 : 23
2.4. 15:00
AG108
Náchod - Kopřivnice
22 : 27
26.3. 16:00
AG098
N.Veselí - Náchod
21 : 23
19.3. 15:00
AG095
Náchod - Ostrava
39 : 33
5.3. 15:00
AG087
Talent Plzeň - Náchod
29 : 29
Další
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Turnov - Ž. Brod
18 : 17
video
online
Ledeč n. S. "B" - D.Králové B
26 : 24
video
online
1.HC Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hr.Králové
10
7
0
3
271 : 213
14
2
1.HC Pardubice "B"
10
6
0
4
223 : 216
12
3
D.Králové B
10
6
0
4
250 : 228
12
4
Turnov
10
5
0
5
218 : 252
10
5
Ž. Brod
10
4
0
6
236 : 223
8
6
Ledeč n. S. "B"
10
2
0
8
201 : 267
4
Tabulka střelců
David Kořínek
Slavia Hradec Králové
77
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
48
Marek Ouvín
TJ Turnov
45
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Říha
1.HC Pardubice "B"
13
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
8
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
20
Jan Holubka
TJ Turnov
20
Jan Möller
TJ Turnov
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.