Východočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
základní část
Oblastní přebor - mladší dorost
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Oblastní přebor - starší žákyně
Oblastní přebor - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Oblastní přebor - muži
podzim - 1. kolo
11.9.2010
17:00
IA001
TJ Turnov
-
Slavia Hradec Králové
Miloš Kastner
,
Jaromír Halíř
,
12.9.2010
11:15
IA002
1.HC Pardubice "B"
-
ŽBS Železný Brod
Radomír Bartušek
,
Ondřej Neuvirth
,
3.10.2010
17:00
IA003
Slavia Hradec Králové
-
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
podzim - 2. kolo
10.10.2010
17:00
IA004
Slavia Hradec Králové
-
ŽBS Železný Brod
Miloš Kastner
,
Radomír Bartušek
,
16.10.2010
11:00
IA005
1.HK Dvůr Králové "B"
-
TJ Turnov
Zdeněk Vaněček
,
Ondřej Neuvirth
,
17.10.2010
17:00
IA006
Slavia Hradec Králové
-
1.HC Pardubice "B"
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
podzim - 3. kolo
23.10.2010
11:00
IA007
1.HC Pardubice "B"
-
1.HK Dvůr Králové "B"
Jaroslav Dostál
,
Josef Holenda
,
30.10.2010
16:00
IA008
TJ Turnov
-
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
Miloš Kastner
,
Jaromír Halíř
,
30.10.2010
18:00
IA009
ŽBS Železný Brod
-
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
Arnošt Rykr
,
Zdeněk Vaněček
,
podzim - 4. kolo
7.11.2010
11:00
IA010
1.HC Pardubice "B"
-
TJ Turnov
Zdeněk Tůma
,
Ondřej Neuvirth
,
7.11.2010
17:00
IA011
Slavia Hradec Králové
-
1.HK Dvůr Králové "B"
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
12.11.2010
18:00
IA012
ŽBS Železný Brod
-
TJ Turnov
Radomír Bartušek
,
Vlastimil Vlk
,
podzim - 5. kolo
21.11.2010
11:00
IA013
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
-
1.HC Pardubice "B"
Miloš Podzimek
,
Radomír Bartušek
,
27.11.2010
13:15
IA014
1.HK Dvůr Králové "B"
-
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
4.12.2010
12:30
IA015
1.HK Dvůr Králové "B"
-
ŽBS Železný Brod
jaro - 6. kolo
3.4.2011
17:00
IA016
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
-
TJ Turnov
Josef Holenda
,
Milan Illmann
,
17.4.2011
11:45
IA017
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
-
Slavia Hradec Králové
Radomír Bartušek
,
Jaromír Halíř
,
30.4.2011
18:00
IA018
ŽBS Železný Brod
-
1.HC Pardubice "B"
Miloš Kastner
,
Jaromír Halíř
,
jaro - 7. kolo
7.5.2011
18:00
IA019
ŽBS Železný Brod
-
Slavia Hradec Králové
Radovan Kábrt
,
Miloš Podzimek
,
8.5.2011
11:30
IA020
1.HK Dvůr Králové "B"
-
1.HC Pardubice "B"
Aleš Podzimek
,
Radovan Kábrt
,
14.5.2011
14:00
IA021
TJ Turnov
-
1.HK Dvůr Králové "B"
Jaroslav Dostál
,
Ondřej Neuvirth
,
jaro - 8. kolo
15.5.2011
10:00
IA022
1.HC Pardubice "B"
-
Slavia Hradec Králové
Miloš Podzimek
,
Radomír Bartušek
,
21.5.2011
18:00
IA023
ŽBS Železný Brod
-
1.HK Dvůr Králové "B"
Karel Liška
,
Pavel Blanar
,
22.5.2011
17:00
IA024
Slavia Hradec Králové
-
TJ Turnov
Jaromír Halíř
,
Miloš Kastner
,
jaro - 9. kolo
27.5.2011
18:30
IA025
1.HK Dvůr Králové "B"
-
Slavia Hradec Králové
Vlastimil Vlk
,
Jiří Semerád
,
28.5.2011
10:30
IA026
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
-
ŽBS Železný Brod
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
28.5.2011
15:00
IA027
TJ Turnov
-
1.HC Pardubice "B"
Zdeněk Vaněček
,
Arnošt Rykr
,
jaro - 10. kolo
3.6.2011
18:30
IA028
TJ Turnov
-
ŽBS Železný Brod
4.6.2011
10:30
IA029
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
-
1.HK Dvůr Králové "B"
Zdeněk Tůma
,
Josef Holenda
,
5.6.2011
10:30
IA030
1.HC Pardubice "B"
-
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
Jaroslav Dostál
,
Jaroslav Dostál
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.